tr
ende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU

Özel Dedektiflik Bürosu, 2008 yılında Bilal ÖZEL tarafınca İstanbul ilinin bahçelievler ilçesinde kurulmuştur. 2012 yılında Ankara ilinin Çankaya ilçesinde açılan diğer ofisiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara ve İstanbul illerinde ağırlıklı bulunan özel, aktif olarak Ankara ve daha sonrasında ise İstanbul illerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri talebi üzerine bu iller harici gelen hizmet isteklerine de yanıt vermektedir.

2005 yılından beri dedektiflik ve araştırma sektöründe bulunan özel, yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve profesyonelliğiyle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti, müşteri anlayışı odaklı olarak sunmayı hedef belirlemiştir. Dedektiflik Bürosu, aynı zamanda bir dedektiflik firması olmak ile beraber kurumsal araştırma bürosudur.

Siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz dedektiflik/araştırma hizmeti kapsamında “Tamamen gizli kalan, Zaman aşımına ugrayan, Üzeri örtülü gizem dolu tüm gerçekleri sizlerin ögrenip saklı olan gizlilikleri tarafınıza aydınlatıcı bir şekilde iletiyoruz.” Bu arada, araştırmalarımız tamamlandıktan sonra ortaya çıkan her hangi bir anlaşmazlıkları çözmeniz gerekir ise, bu hususda ise dava desteğini tarafınıza sağlayarak bu sorun karşısında sizi desteklemeye tamamen devam etmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif